Yerel Yönetim Anlayışı

Saygıdeğer Arifiyeliler;

Çocukluğu Arifiye sokaklarında şekillenen, ilk ticari girişimcilik deneyimini Arifiye’de kazanan ve halen tüm ailesiyle burada yaşayan bir komşunuz, arkadaşınız, abiniz, kardeşiniz olarak Yeniden Refah Partisi’nden Arifiye Belediye Başkan Adayı olmanın mutluluğu ve onurunu yaşıyorum.

 

Hizmet paydasından her bir ferdin eşit yararlanması gerektiğini düşünen; bunun da ancak Arifiye’yi tanıyan, önce ahlak ve maneviyat prensibini özümsemiş  kadrolar tarafından gerçekleştirileceğine inanan biri olarak buradayım.

 

Arifiye’nin barındırdığı sosyal ve ekonomik potansiyele göre bulunduğu durumdan çok daha ileri bir seviyede olması gerektiği düşüncesiyle Arifiye’ye hizmet için yola çıktım. Yıllardır girişimci ve yöneticilik pozisyonlarında çalıştığım özel sektörde edindiğim deneyim, tecrübe ve birikimi, Arifiyeli komşularımdan aldığım güç ve cesaretle hizmete dönüştürmeye hazırım.

 

Benim için Arifiye; sadece çocukluğumu geçirdiğim, büyüdüğüm, sokaklarında top oynadığım, gençlik yıllarını geçirdiğim ve bugün ticari faaliyetlerini sürdürdüğüm siyasi aktif görevler üstlendiğim bir yer değil…Benim için Arifiye; mutluluğu, sevmeyi, acıyı, hüznü, duyguyu, insanlığı, varlığı, yokluğu, kaybetmeyi, kazanmayı, her anlamıyla hayatı öğrendiğim; tüm bu yönleriyle geçmişimden teslim alarak geleceğe taşımam gerektiğine inandığım önemli bir miras. Ben bugün bu mirası geleceğe daha huzurlu, daha mutlu ve daha sorunsuz taşımak için adayım.

Arifiye  için kurduğum hayaller, gerçekleştirmek için koyduğum hedefler var. Bu hayalleri hayata geçirmek ve bu hedefleri bir bir gerçekleştirmek için sizlerle birlikte kuracağımız gönül köprümüz ile Arifiye’mizi geleceğe birlikte taşıyacağız. Ahlaklı belediyecilik diyen Millî Görüş Belediyeciliğini milletimizle tekrar buluşturmak, “Halka hizmet Hakk’a hizmettir” anlayışıyla genç, yaşlı, çocuk, kadın herkesin hak ettiği hizmeti alabilmesini sağlamak, yaşanabilir bir Arifiye için adayım 

Back To Top