Yeniden Refah Partisi Arifiye Belediye Başkan Adayı Şükrü Gözyuman 15 Şubat 1980’de Sakarya’nın Hendek İlçesinde doğdu.

Eğitim hayatına Akyazı Buğdaylı İlkokulunda başlayıp Arifiye Ortaokulu’nda tamamlayan Şükrü Gözyuman genç yaşta ticaret hayatına atılarak çeşitli iş kollarında faaliyetlerde bulundu. İş hayatına ilk olarak market işletmeciliği ile başlayan Şükrü Gözyuman 2008 yılından günümüze kadar inşaat sektöründe müteahhitlik hizmeti vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışında birçok özel ve kamu kuruluşlarının çeşitli projelerini gerçekleştiren Şükrü Gözyuman, TEİAŞ’ın Zonguldak- Çalatalağzı Sosyal Tesisler Projesi, Bolu –Gerede Gerkonsan Trafo Merkezi Deprem Güçlendirme Projesi ve Kamerun Yaunde Siantou Üniversitesi Projesi gibi önemli projelerde yer alarak müteahhitlik hizmeti verdi.     

Şükrü Gözyuman, 2013 – 2017 yılları arasında TÜMSİAD Sakarya Şubesi İş adamları Derneğinde yönetim kurulu üyeliğinde bulundu. 2018 -2022 yılları arasında İnşaatçılar, Hırdavatçılar ve Camcılar Odası Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulundu. 

 

Arifiye –Hanlı Ak Parti Kurucu Gençlik Kolları Siyasi İşler Başkanı olarak 2002 – 2008 yılları arasında görevde bulundu. Şükrü Gözyuman aktif siyasete 2009 yılından 2018 yılına kadar ara verdi. Yeniden Refah Partisi’nin 2018 yılında kurulmasıyla birlikte kurucu ilçe başkanı olarak Yeniden Refah Partisi Arifiye İlçe Başkanı olarak görev yaptı.

1992 yılından beri yaşadığı Arifiye’nin ihtiyaçlarını iyi bilen Şükrü Gözyuman 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Yeniden Refah Partisi’nin Arifiye Belediye Başkan adayı oldu.

Şükrü Gözyuman Arifiye’yi geliştirmek, gençleştirmek ve modernleştirmek için projeler üretiyor.

 

 

 

 

 

Back To Top