"Arifiye'nin Kaderini Değiştirecek Aday Gözyuman'dan Kapı Kapı Seçim Maratonu!"

Yenilikçi Siyaset: Arifiye'de Şükrü Gözyuman'dan Mahalle Ziyaretleri

 

Yenide Refah Partisi'nin Arifiye Belediye Başkanı adayı Şükrü Gözyuvan, yerel yönetimler seçimlerine kısa bir süre kala mahalle ziyaretleri yaparak kampanyasına ivme kazandırdı. Gözyuvan, seçim çalışmaları kapsamında Arifiye'nin farklı mahallerinde aile ziyaretleri düzenleyerek seçmenlerle bir araya geldi.

 

Seçim yaklaşırken, Arifiye'deki başkan adayları arasından öne çıkan Şükrü Gözyuman, sokak sokak dolaşarak, her kapıyı çalıyor. Karşılaştığı vatandaşlarla yakın ilişki kuran Gözyuman, Arifiye’de gözlemlediği sorunları halk ile paylaşıyor. Vatandaşlarla birebir görüşerek Arifiye'nin yıllardır istenilen gelişmeyi gösteremediğini ve hizmet eksikliğinden mustarip bir durumda olduğu konusunda fikir birliğine varıyorlar. Gözyuman, bu durumun mevcut belediye yönetiminin yetersiz yönetim anlayışından kaynaklandığını belirtiyor.

Arifiye'nin sokak aralarındaki bozuk yollara ve ulaşımdaki sıkıntılara karşı vatandaşların tepkisi büyük.

 

Gözyuman ziyaret ettiği evlerde sıcak karşılamaların ardından mahalle sakinleriyle uzun diyaloglar kuruyor ve ilçenin mevcut durumuna dair eleştirileri dinliyor. Şükrü Gözyuman ulaşım ve sokak aralarında bozuk yollardan dolayı tepki veren vatandaşlara “Hepimiz Arifiye’de yaşıyoruz. Aynı sorunlarlala  hergün karşı karşıya kalıyoruz.. Mevcut Belediye yönetimi, herkesin malumu 15 yıldır Arifiye’yi kesintisiz yönetiyor. Nüfus 37 bin den 51 bini çıkmış. İlçemiz büyümüş fakat aynı oranda gelişememiş ve dolayısıyla da vatandaşın hakettiği hizmeti üretememiştir” dedi

Gözyuman, Arifiyelilerin değişim arzusunun seçimlerle hayat bulacağına ve kendisinin Arifiye için hazır olduğunu belirtirek “ Arifiye’de artık değişim vakti geldi. Bu yönetimin Arifiyelilere vereceği bir şey kalmamıştır. 15 yılın yorgunluğunu taşıyan belediye başkanın heyecanı da kalmamıştır. Sorunları biliyoruz, uygulayacağımız yönetim ve çözüm modellerini de biliyoruz. Arifiyelilerin de 31 Mart günü sandıkta “değişimden” yana tavır alacağına inanıyorum” dedi. 

Back To Top